Program cursuri din str. Bucium, nr. 34, lângă Carrefour Felicia

DANS Adulți



Dans sportiv ( de societate)
Luni / miercuri - 19.00 – 20.00 (basic)
Luni / miercuri – 20.00-21.00 ( intermediate)

Tango argentinian
Marți / joi – 19.00-20.30 ( basic)
Marți / joi - 20.30 – 22.00 ( intermediate)

Dans popular
Marți / joi – 18.00-19.00

Salsa / bachata
Marți / joi - 20.00 -21.30 (basic)

Zouk
Marți / joi – 19.00 – 20.00

Kizomba
Luni / miercuri – 20.00 – 21.00
Luni / miercuri – 21.00 – 22.00 ( practica)

Street dance
Sambata / duminica – 11.00 – 12.30

Formația de dans Bel ART

Vineri – 20.00 – 22.00
Sâmbătă – 14.00 – 16.00

DANS copii



English Dance
Marți / joi – 17.00 – 18.00

Dans popular
Marți / joi – 17.00 – 18.00

Dans sportiv si modern ( 6- 11 ani)
Luni / miercuri – 18.00 – 19.00

Zumba kids
Marți / joi – 16.00 – 17.00

Babywearing
Marți / joi – 15.00 – 16.00

Dans contemporan - adolescenți
Marți / joi - 16.00 – 17.00

Street dance
Sâmbătă / duminică de la 10.00- 11.30








ARTĂ

Teatru copii – luni / vineri – 17.00 – 18.00

Teatru adulți – luni și miercuri – 18.00 - 19.30

Flaut – miercuri și joi între orele 13:00 - 22:00 cu programare prealabilă

Pian / Canto / Vioară / Ansamblu vocal - cursurile se susțin in baza programărilor telefonice

Arte plastice - Miercuri și vineri de la 18:00 - 20:00

Lectii de Dj - Sâmbătă de la 13:00 - 15:00

Tel: 0727 006 006

SPORT



Program de dimineață

Aerobic (Step aerobic; Circuit; Tabata ; Abs, Arms & Butt, Aerokick).

Luni - Step aerobic - 9:00 - 10:00
Miercuri - Circuit - 9:00 - 10:00
Vineri - Abs, Arms & Butt - 9:00 - 10:00

Zumba fitness - Luni și miercuri de la 10:00 -11:00

Fitball - Luni și miercuri de la 11:00 -12:00

Promoția de iarna!
Cu un singul abonament de 8 sedinte, ai acces
la oricare dintre activitățile sportive ale scolii!






SPORT



Program de seară

Aerobic (Step aerobic; Circuit; Tabata ; Abs, Arms & Butt, Aerokick).

Luni - Step aerobic - 19:00 - 20:00
Miercuri - Circuit - 19:00 - 20:00
Vineri - Abs, Arms & Butt - 19:00 - 20:00

Pilates - Miercuri și vineri - 20.00 - 21.00

Step aerobic – Marți / joi - 17.00 – 18.00

Legs & butt – Marți / joi - 18.00 – 19.00

Zumba Fitness - Marți / joi – 19.00 – 20.00

Arms & abs - Marți / joi – 20.00 – 21.00

Total body - Marți / joi – 21.00 – 22.00

Program cursuri Studio ONE din str. Ghica Vodă, nr. 13

Dans sportiv ( de societate)

Adulți – marți / joi - 19.00 – 20.00 ( basic )
Adulți – marți / joi - 20.00 – 21.00 ( intermediate )
Dans sportiv ( de societate)

Copii ( 6-11 ani) – marți / joi – 17.00 – 18.00
Copii ( 3 - 5 ani) – luni / miercuri– 17.00 – 18.00
Dans contemporan - adolescenți

Miercuri / vineri – 16.00 – 17.00

Babywearing – vineri – 15.00 – 16.00

Body movement – 17.00 – 18.00

Salsa / bachata – Sâmbătă / duminică – 18.00 – 19.30 ( basic)

Salsa / bachata – Sâmbătă / duminică – 19.30 – 21.00 ( intermediate )

Zumba fitness – Luni / miercuri - 20.00-21.00

Adresa

Formular de inscriere